Ціни уточнювати у менеджера.

Таймери вимкнення електроприладів

Інтелектуальне Керування Часом

У нас ви можете купити різноманітні таймери для управління електроприладами та освітленням.

Наші механічні таймери забезпечують надійне і просте програмування.

Таймери 220 вольт гарантують сумісність з більшістю електричних систем.

Наш асортимент включає в себе часові вимикачі для світла та таймери вимикання, які допоможуть вам досягти комфорту та ефективності.

ElektrikUA пропонує надійні рішення для вашого дому або офісу.

Покупайте таймери для включення та вимикання електроприладів у нас - і контроль над вашими електричними пристроями завжди буде під вашим контролем!

Купити таймер перемикання для електромережі в інтернет-магазині Електрик ЮА

Таймер вимикання - компактний пристрій, що дозволяє контролювати періоди роботи електроприладів. Моделі таймерів відрізняються конструкцією і можливостями. Великий вибір перемикачів мережі в каталозі Електрие ЮА.

Навіщо потрібно автоматичне включення

Подібний пристрій знайшов застосування в побуті, різних галузях промисловості та сільському господарстві. Воно дозволяє вирішити питання:

• автоматизація різних процесів - включення вентиляційної системи, кондиціонування або обігріву. На присадибній ділянці легко запрограмувати включення поливу та ін.;
  • управління електроприборами - своєчасно включити-відключити бойлер, пральну машину, насос тощо. Особливо корисний такий варіант при встановленому двох-, трьохтарифному лічильнику. "Розумний" прилад відключить невикористану побутову техніку в період високих тарифів. Це дозволяє зменшити рахунки на 30-40%;
  • організації освітлення - таймер світла буде спрацьовувати в точно заданий час. Таким чином легко забезпечити ефект присутності господарів у квартирі або приватному будинку. Підходить таке обладнання для організації нічного освітлення ділянки.

Зручний прилад вимикання і для любителів засипати під телевізором. Він спрацює у запрограмований час.

Види таймерів електромережі

Розетковий таймер забезпечує своєчасну подачу електроенергії або її відключення. Він являє собою невелику квадратну конструкцію або блок з окремо винесеним керуючим елементом, дисплеєм. За принципом дії виділяють моделі:

• механічні таймери електромережі - простий і недорогий пристрій, що працює за принципом годинникового механізму. Вхідний елемент забезпечує обертання диска, який сприяє замиканню та розмиканню контактів у вказаний час;
  • електронні таймери електромережі - складніші прилади. Різні моделі здатні виконувати до 100 і більше режимів. Деякі мають вмонтовані датчики руху і застосовуються для організації чергового освітлення. Керування проводиться за допомогою кнопок, всі важливі параметри з 'являються на екран. Батарея таймера розрахована на автономну роботу протягом 100 год

Обладнання має різний період дії. Механічне - розраховане на функціонування протягом доби. Електронне - здатне працювати протягом тижня. Ви можете відтворювати окремі режими щодня.

Розетка з таймером: на що звернути увагу при виборі

Більшість запропонованих виробниками моделей розрахована на максимальне навантаження в 3500 Вт (16 А). Тому реактивний і активний показник підключеної техніки не повинен її перевищувати. Також варто звертати увагу на допустимі температурні діапазони. Спеціальні пристрої купуються для встановлення у приміщеннях з підвищеною вологістю. При виборі розетки з таймером важливі такі особливості:

• мінімальне встановлення часу - у різних пристроях цей параметр може становити 1, 15, 30 хвилин. Маленькі значення встановлюються на електронних приладах;
  • період програмування - від одного дня до тижня;
  • максимальна кількість процесів програми;
  • точність - визначається тимчасовою похибкою ходу годин приладу. Всі технічні характеристики прописані в паспорті приладу. Також їх можна переглянути на сторінках сайту магазину.

Вигідно купити таймер в Електрик ЮА

У нашому інтернет-магазині представлена продукція бренду Lemanso. У наявності механічні та електронні вироби. Вони поєднують високу якість виготовлення з привабливою ціною. За необхідності консультанти готові допомогти підібрати таймер включення.

Також клієнти можуть розраховувати на:

• гарантії від виробника;
  • наявність сертифіката якості;
  • відмінний сервіс, оперативне відвантаження;
  • можливість доставки Києвом і відправки Україною.

Постійним клієнтам пропонується бонусна програма лояльності. Щоб зробити покупки ще вигіднішими, на Елект ЮА регулярно проходять акції та знижки. Таймери електромережі можна купити в інтернет-магазині Елект ЮА оптом і в роздріб.