Ціни уточнювати у менеджера.

Бокси, щити розподільчі

Електрощитове обладнання купити в Україні

В інтернет-магазині " elektrikua.com.ua "широко представлено надійне електрощитове обладнання , що відповідає високому рівню безпеки. У нас Ви можете знайти такі товари: VIKO боксы, Щиты EATON, Щиты Hager, ЩМР (лоза), Електричні шини .

Розподільчий щит&Широко використовуються щити електричні в побуті, на виробництві, в будівництві, в адміністративних і торгових приміщеннях. Вони розраховані на установку в них модульного електрообладнання (автоматичних вимикачів, УЗО, реле напрузі та інших). З метою безпеки всі струмоведучі частини закриті панеллю, при цьому є можливість її заземлити, як і двері, і корпус щита. В одному щиті можна розподілити до 90 однополюсних автоматичних вимикачів.

Характеристики  електрощитового обладнання

Розподільчі щити (бокси) відповідають усім вимогам ПУЕ і легко встановлюються. У нас ви знайдете щитки різних видів і розмірів.

Щити бувають внутрішні, зовнішні, вуличні, під автоматику і під лічильники. Внутрішні та зовнішні електричні щити відрізняються типом монтажу: внутрішні можна встановити в нішу в стіні, за умови наявності прихованої проводки. Для відкритої проводки підходять зовнішні електрощити. Такі розподільчі щити використовуються в побуті і промисловості для установки захисних, розподільних і сигнальних пристроїв. Мають високу ступінь захисту (IP31, IP40 або IP54).

р> Щити під лічильники виготовляються з урахуванням можливого монтажу на вулиці, тому вони зроблені з надійних міцних матеріалів типу самозатухаючого пластику або мають ^ розійне покриття. Сам лічильник виявляється ізольованим від зовнішнього середовища та його впливів. Корпус щита під лічильник може бути настінним або врізним. Під час встановлення пам 'ятайте, що лічильник повинен бути закріплений до строго вертикальної поверхні.

Електрощитове обладнання за складською ціною

Моделі розподільних щитів відрізняються типом дверей, місткістю та ступенем захисту. Додатково ви можете вибрати клеми, клемні колодки, повідки для заземлення, сальники та інші аксесуари, що не входять до комплекту.

На всю продукцію у Елект ЮА поширюється гарантія. У нас немає мінімальної суми замовлення, ви можете замовити будь-яку кількість товару з доставкою в усі регіони України.