Ціни уточнювати у менеджера.

Дюбелі

Дюбелі

Якісні дюбелі від перевіреного виробника

Дюбеля - розпорядні елементи, що забезпечують надійну фіксацію саморізів або шурупів. Вони застосовні для різних підстав: бетонних, цегляних, пустотілих стін. Інтернет-магазин ElektrikUA пропонує купити дюбеля різних видів.

Особливості і різноманітність кріпаків

У більшості випадків дюбель виготовляється з якісного полімерного матеріалу. Металеві кріпильні елементи використовуються рідше. Вони являють собою циліндричні стрижні, на зовнішній стороні яких є спеціальні вусики. Для монтажу потрібне попереднє звірення отвору в стіні.

Дюбель-цвяхи складаються з пластмасового корпусу, доповнюються сталевим метизом. Для поліпшення експлуатаційних показників на останній може наноситися захисне покриття. Кріпак підходить для фіксації в цегляних і залізобетонних підставах. За формою манжетки пластикової частини виділяють типи цвяхів:

  • грибок - має округлений "капелюшок", застосовується в місцях, що потребують забезпечення підвищеної притискної сили.
  • потай - забезпечує прихований монтаж, головка шурупа розташовуватиметься в один рівень з підставою. Діаметр і довжина метиза вказуються в маркуванні. Він підбирається виходячи з передбачуваного навантаження.

    Перегляд кріпачка поєднує в собі дюбель і скобу. Він призначений для швидкої, бюджетної установки плоских і круглих проводів, гофрованих труб малого перерізу. У "вушко" розміщується кабель і кріпак фіксується в підготовленому отворі.

    Придбати якісні дюбелі з доставкою по Україні

    Наша компанія пропонує купити дюбель від провідного українського виробника. Продукція поєднує хороші технічні показники з привабливою ціною. У магазині діє бонусна система лояльності, що дозволяє зробити покупки ще вигіднішими. Також регулярно проводяться цікаві акції.

    Щоб задовольнити потреби максимального числа клієнтів, в каталозі зібрані вироби різного призначення і габаритів. При необхідності консультанти допоможуть зробити правильний вибір. Дюбелі реалізуються в упаковках по 100 шт. Замовлення можна доукомплектувати необхідними електротоварами. Наші співробітники також готові оперативно доставити покупку по Києву або відправити в інше місто країни.