Ціни уточнювати у менеджера.

Ізолента ПВХ

Ізолента ПВХ

Ізолента оптом, з доставкою в інтернет-магазині Елект ЮА

Ізолента активно використовується при прокладанні та ремонті проводів. Провідні виробники пропонують велику різноманітність виробів. У нашому каталозі легко підібрати ізолент, який відповідає всім запитам якості та безпеки.

Основні характеристики ізоленти

Різні типи ізоленти мають загальні додатні характеристики:

 • доброю зчеплюваністю (адгезією) з основою;
 • міцністю та зносостійкістю;
 • високі діелектричні здібності;
 • відсутністю токсичних виділень під час експлуатації.

В електротехніці та побуті найчастіше використовується 2 види ізоляційної стрічки: на основі полівінілхлориду (ПВХ) або прогумованої бавовняної тканини. Кожна з них має свої особливості та переваги.

Ізолента на основі ПВХ

Стрічка ПВХ, ціна якої невисока, виготовляється з клеєвим складом на основі каучуку або акрилу. У першому випадку максимальна адгезія проявляється відразу після застосування, у другому - зростає з часом. Товщина ізоленти повинна становити не менше 0,13 мм. Чим більше це значення, тим надійнішим буде захист. До достоїнств полівінілхлоридного матеріалу відносять:

 • еластичність - добре тягнеться без утворення розривів;
 • відмінні діелектричні показники - здатна витримати напругу 4000 В і вище. Для досягнення максимальної ефективності краще намотувати ізоляційну стрічку в 2-3 шари;
 • здатність зберігати свої властивості у вологому середовищі;
 • міцність;
 • широкий колірний діапазон.
При виборі ПВХ-стрічки важливо пам 'ятати про знижену термостійкість. При значному нагріванні вона починає плавитися. Також не рекомендується з нею працювати при температурі нижче 10 ° С.

Бавовняна ізолента

Основа виготовляється з бязі, х/б тканини та ін. Липкий склад може наноситься з однієї або двох сторін. До її основних характеристик відносять:
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • зносостійкість;
 • здатність зберігати властивості при низьких температурах.
Така стрічка здатна витримувати вплив напруги до 1000 В. Вона має низьку еластичність, вбирає вологу і може створити витік струму через свій шар.

Ha що звернути увагу при підборі ізоленти

Реалізується ізоляційна стрічка в руленті 15мм/10м, 15/20 та 19/20. Вибір визначається особистими потребами користувача. При цьому варто враховувати, що для отримання акуратної та надійної ізоляції на тонких проводах краще використовувати вузький матеріал.

Колір виробу не впливає на його характеристики. Деякі майстри контрастними відтінками відзначають місця з 'єднань. Інші - підбирають модель в тон дроту, щоб ізоляція була менш помітною.

Купувати слід тільки рулони з рівними краями. Неприпустима наявність на зовнішній поверхні: вздутий, трещин, складок, инородных включений и других дефектов.

Заказать изоленту на Элект ЮА в розницу и оптом, от производителя

В каталоге нашего интернет-магазина представлена изолента известного бренда I У наявності рулони різної довжини, ширини і товщини. Широка палітра кольорів дозволяє легко підібрати потрібний варіант. Для зручного підбору на сайті реалізовано можливість сортування продукції за значущими параметрами.

Замовлення завжди можна доповнити іншими товарами. Наші менеджери готові надати професійну консультаційну підтримку. Покупку легко сплатити готівкою або безготівковим розрахунком. Оптовим і постійним клієнтам пропонуються спеціальні умови придбання товарів. При замовленні від 1500 грн доставка по Києву та Україні безкоштовно.Зробіть замовлення на сайті і переконайтеся в нашому професіоналізмі і високій якості товарів.