Ціни уточнювати у менеджера.

Колодки електричні

Колодки електричні

Електричні колодки

Якщо вам слід одночасно підключити до електромережі декілька приладів, використовуйте електричні колодки, купити які можна на нашому сайті. Це простий, але незамінний у побуті і на виробництві пристрій, легко допоможе вам вирішити різнопланові питання, пов 'язані з розгалуженням електромережі або з віддаленим підключенням електроприладу.

Що таке колодка електрична?

Колодка електрична - це розетковий блок, виготовлений з міцної, стійкої до ударів і механічних пошкоджень ізолюючої пластмаси. Як правило, місце з 'єднання блоку зі шнуром захищене спеціальним кожухом, призначеним для запобігання істираням і перегинам.

Залежно від моделі колодка володіє такими параметрами:

 • Сумарне навантаження. Для більшості виробів не перевищує 16 Ампер.
 • Кількість місць з "єднання.
 • Вбудований запобіжник.
 • Вимикач.
 • >> При виборі подібного роду виробів основним критерієм є якість, оскільки від нього в повній мірі залежить ваша безпека.

  Якщо колодка для подовжувача буде використовуватися для підключення приладів з великим споживанням енергії, переконайтеся в тому, що сумарна Дуже важливо не допустити перевищення допустимої напруги, оскільки з 'єднані прилади можуть вийти з ладу.

  Купити колодки для розеток з вимикачами необхідно в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати віддалене підключення приладів до електричної Це набагато спростить і убезпечить робочий процес. При правильній експлуатації колодка прослужить тривалий час, не втративши при цьому своїх початкових технічних характеристик.

  Якщо вам необхідно купити колодку розміри якої повинні мати певні технічні характеристики, і ви не побачили потрібну модель в каталозі нашого магазину, не поспішайте залишати ресурс. Обов 'язково зв' яжіться з нашими консультантами і задайте уточнюючі питання. Продукція, представлена на нашому сайті відрізняється високою якістю, а отже, гарантує безпеку використання і довговічність.