Ціни уточнювати у менеджера.

Кабель-канал

Кабель-канал

Особливості та переваги кабель каналів для дротів

Існує два способи прокладання електропроводки - закритий (внутрішній) і відкритий (зовнішній). У першому випадку дроти розташовують під шаром штукатурки в самих стінах, за панелями або гіпсокартоном. При відкритому способі монтажу кабелі розміщуються зовні і кріпляться до стіни, завдяки чому можна швидко замінити проводку або здійснити ремонт при виникненні будь-яких перебоїв живлення. Проте навіть у цьому випадку дроти не допускається залишати повністю відкритими. Щоб захистити кабелі і виключити ризик ураження електричним струмом, використовуються спеціальні кабель канали. Ці вироби мають вигляд  порожніх пластикових лотків з кришкою, які забезпечують надійний захист проводів.

Особливості застосування

Головною перевагою відкритого способу  монтажу  Це дозволяє швидко перенести проводку або розширити приміщення без перешкод. При цьому кабель  відрізняється естетичним зовнішнім виглядом, завдяки чому він відмінно вписується в дизайн інтер 'єру житлових і комерційних приміщень. Зазвичай лотки  для проводів  купують, щоб приховати проводку в офісах, де необхідно одночасно прокладати кілька ліній: телефонну, комп 'ютерну, силову. Застосування спеціальних коробок мінімізує втрати і спотворення сигналів.

Кабельний канал  ідеально підходить для облаштування фальш-стель, підлог і підстельного простору. Якщо прокладати волоконно-оптичні кабелі, то найкращим  вибором  стануть пластикові лотки. Такі короби виготовляються з сучасних неспламінних пластиків, завдяки чому забезпечується високий рівень захисту від загорянь, а еластичність матеріалу мінімізує ризик залому проводів. Якщо ви купуєте канали для кабелю , вам слід вибрати оптимальні розміри, які б дозволили правильно розподілити всі дроти і забезпечити захист від перевантаження і перегрівання. Крім того, слід враховувати тип  і площу перерізу провідників.

Купівля виробів

Перш ніж  купити. Ці параметри і впливають на підсумкову  ціну  конструкцій. Вартість  лотків у нашому магазині є найбільш оптимальною у  Україні.

ElektrikUA пропонує пластикові короби для проводів,

  • висока якість пластику;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • підвищена міцність;
  • вогнестійкість.

У теці  представлені білі лотки для налаштованого монтажу від всесвітньо відомої компанії "Оміс".