Ціни уточнювати у менеджера.

Диференційні автомати Schneider Electric

Диференційні автомати Schneider Electric

Компанія Schneider займається виробництвом електротехнічних пристроїв високої якості. У нашому інтернет-магазині можна замовити диференційний автомат Schneider Electric, ціна на який встановлена відповідно до заявлених технічних характеристик. У оригінальній продукції містяться сертифікати, надаються гарантійні зобов 'язання.

Особливості застосування

Автоматичний диференційний пристрій поєднує функції автоматичного вимикача та УЗЗ. Що це означає? Апарат оперативно спрацює і розімкне ланцюг у разі короткого замикання, високих струмів, а також запобігатиме можливому загорянню при тривалому перегріві. Запобігти ураженню струмом людини, тварини в разі витоку. Диференційний автомат Schneider Electric купити можна в декількох моделях, і використовувати в приватних будинках, квартирах, офісах. Особливо там, де місце для встановлення УЗО і автоматичного вимикача окремо не доцільне. Успішно застосовуються пристрої в одно-, трифазних мережах, де підвищують рівень безпеки в рази, наприклад, при експлуатації різних електроприладів. Крім того, запобігають виникненню пожеж при порушенні ізоляції струмоведучих частин.

Встановлення виробів має ряд особливостей:

  • швидкість і зручність, за рахунок спеціальної двопозиційної стивелки;
  • економія місця;
  • здійснюється на din-рейку.
р> Також варто відзначити якісно нанесене маркування, наявність сертифікаційних знаків, штрих-коду, дати виробництва.

Модельний ряд дифавтоматів s
  • швидкістю роботи;
  • наявність кнопки "тест", що визначає справність обладнання;
  • наявністю індикатора аварійного вимкнення.

Залежно від моделі пристрою, відмінні і характеристики диференційних автоматів Schneider Electric:

  • Easy9. Забезпечує комплексний захист: від КЗ, перевантажень, ураження струмом при прямому зіткненні - 30 мА. Виконує функції як при наявності заземлення, так і без такого. Межа вимикаючої здатності - 4.5 кА. Ступінь захисту відкритого апарату - IP20, закритого - IP40. Номінальний струм - від 10 до 40 А. У моделях стоїть електромагнітний розчепитель типу С, що реагує на номінальний струм при п 'ятикратному збільшенні.
  • li> АД63. В апарати вбудовано автоматичний вимикач ВА63 (від перевантажень), УЗО - ВД63 (від витоку). Використовуються в мережах зі звичайними навантаженнями, для збереження від будь-яких струмів. Номінальний відключаючий диференційний струм - 30 мА, 300 мА. Вимикає здатність 4.5 кА
  • Acti9. Нова лінійка низьковольтних систем. Диференційний захист з миттєвим реагуванням - 10мА, 30мА і 300мА. Ступінь захисту IP4. Пристрої забезпечують захист людини при прямому дотику при 30 мА, при непрямому - 300 мА. Вибір представлений двополюсними моделями з номінальним струмом 6-40 А. сумісні з виробами всіх серій.
р> В інтернет-магазині elektrikua.com.ua ви можете придбати надійне модульне обладнання, в різному ціновому сегменті, відповідно до потреб. Робіть покупку онлайн або звертайтеся за консультацією до менеджерів за телефонами: +380 44 390 12 90, +380 67 650 26 25.