Ціни уточнювати у менеджера.

Металорукав

Металорукав

Гнучкий металевий рукав, його основні характеристики

Щоб  захистити  дроти від механічних пошкоджень і несприятливого впливу вологи і навколишнього середовища, необхідно використовувати так званий Але основне призначення  гнучкого металевого рукава  - забезпечити герметичний монтаж електричних проводів.

Як вибирати гнучкий металорукав?

Товщина труби повинна вибиратися залежно від цілей використання та призначення виробу. В асортименті нашого магазину присутні трубки діаметром від 9 до 50 мм. Обов 'язково враховуйте кількість розподільних коробок, кількість додаткових блоків і види обладнання, які будуть приєднані до  гнучкого металорукаву. Це дозволить зробити правильний вибір при купівлі.

Якісний товар неодмінно повинен відповідати наступним характеристикам:

 • покриття металевого рукава  для проведення  має бути легким та еластичним;

 • отвори для з "єднань та кріплень слід виконати за уніфікованими стандартами;
 • міцність і здатність витримувати механічні пошкодження;

 • здатність протистояти впливу пилу, бруду, вологи;

 • модель  для кабелю  повинен стримувати електричні перешкоди;

 • товар є цілковито пожежобезпечним.

 • Під час монтажу слід використовувати лише різьбові елементи.

  Вони прекрасно переносять негативний вплив навколишнього середовища. Вироби виявляються довговічними і простими в монтажі та експлуатації.

  Купити  еластичний металевий рукав  для електропроводки  не складе труднощів, якщо ви відвідали наш інтернет-магазин. Доступні ціни  на всі  представлені  позиції дозволять зробити правильний вибір, не прив 'язуючись до вартості  кожного  типу . Якщо вам потрібна консультація фахівця і більш детальний опис характеристик, зверніться до вас.