Ціни уточнювати у менеджера.

Термоусадочна трубка

Термоусадочна трубка

Термосадочна трубка - це матеріал, що стискається під впливом зростаючої температури, обжима робочу поверхню або необхідну деталь. Щільність нагрітої термоусадки залежить від декількох факторів. У першу чергу це спосіб обробки _ наскільки швидко нагрівається необхідна ділянка. 

Якісна термоусадочна трубка характеристики

Всі перераховані вище інструменти розташовані особливим чином, за ступенем впливу на матеріал. Для створення щільної і довговічної ізоляції потрібне постійне джерело нагріву і термоусадочна трубка, купити її можна на нашому сайті. Якісна термоусадка володіє наступними характеристиками:

  • захист від агресивного середовища _ різкий і тривалий нагрів, концентровані хімічні реактиви, тиск;
  • додатковий клеєвий шар _ він збільшує адгезію (контактну площу) деяких матеріалів;
  • ступінь саджання - це умовна величина (об 'єм стиснення трубки). Від цього залежить, наскільки швидко зафіксується термоусадочна трубка, ціна її також визначається цією характеристикою.

Також важливі і властивості матеріалів, які використовують для термоусадочного ефекту. Завдяки полімерній, екструдованій основі утворюється так звана "пам 'ять форми". Це базовий стан матеріалів, в якому можлива значна трансформація.

Під час виготовлення трубки "опромінюють". Таким чином молекули речовини "зшиваються" між собою. При цьому структура виробу не тільки змінюється, але і зберігається її "колишній відбиток". Остаточну технологію, за якою виготовляється термоусадочна трубка, виробник зберігає в секреті. Однак, замовляючи оптову партію товару, можна отримати технічні специфікації безпосередньо від постачальника.

Як правильно працювати з термоусадкою?

Використовувати такий матеріал можна декілька способів. Оптимальний варіант - підготувати робочу поверхню, надіти заготівлю і чекати поки розігріється термоусадочна трубка, розміри підбираються, виходячи з розмірів і перерізу матеріалу.

На термоусадці вказується єдиний внутрішній діаметр. Це розміри трубки (її переріз) до саджання матеріалу. Наприклад, якщо на товарі вказано Radpol RC 2.4/1.2, це величина виробу до і після саджання. Спочатку вказується початковий розмір, а потім можливі зміни.

Придбати якісну посадку марки Radpol можна на нашому сайті. Це універсальна термоусадочна трубка, розміри товару є в описі.

Зверніть увагу, якщо вам попалася японська або китайська термоусадочна трубка, діаметри завжди кратні одиниці або 0,5 мм. Ви можете купити саджання перерізом 1мм, 1,5 мм, 2мм, 3мм, 3,5мм, 4мм, 5мм, 8мм і 10мм.

Купуючи термоусадочні трубки для дротів, перевіряється нарізка виробу. Стандартний варіант - 1 метр. Деякі садиби нарізають по 1,22 метра. В середньому в одній бухті знаходиться від 50 до 200 метрів термоусадки.