Ціни уточнювати у менеджера.

Автоматичні вимикачі Schneider Electric

Автоматичні вимикачі Schneider Electric

Автоматичні вимикачі SCHNEIDER ELECTRIC

Автоматичний вимикач - це пристрій, який забезпечує роботу різного обладнання та безпеку електромережі. Його основним завданням є запобігти поломкам, що виникають в результаті короткого замикання.

Schneider Electric - компанія з Франції, яка була заснована в 1936 році і займалася виробництвом енергомашинобудування. Автоматичні вимикачі Schneider Electric почали випускатися з 2000-х років і за цей час заслужили величезну довіру серед споживачів.

Schneider автоматичні вимикачі - це надійний захист від перевантаження мережі. Виробник має в своєму асортименті два різновиди електроприладів, які знаходять своє застосування в промисловій, побутовій і комерційній областях.

Продукція

Автоматичні вимикачі Schneider Electric представлені такими

 • Домовой. З назви стає зрозуміло, що вона використовується в побутовій сфері. Автомат для дому вважається бюджетним. Прилад відноситься до такого типу, як модульний. Такий автоматичний вимикач Schneider створений відповідно до вимог виробників України. Він встановлюється для захисної функції житлового сектора: квартир, дач, будинків тощо
 • Серия EASY 9. Унікальні пристрої, що випускаються з 2015 року. Є універсальними, тому актуальні в промисловості і в побуті. Відповідають усім встановленим стандартам. Точність і швидкість під час спрацювання, технологія "миттєве включення", а також високий ресурс механічних комутацій, роблять продукт досить популярним.

Переваги Шнайдер Електрик

Автоматично

 • Виконано з пластику найвищої якості, передня панель монолітна.
 • Міцність корпусу та ударостійкість.
 • Безпечні клеми,

  Моделі  відрізняються за кількома параметрами:

  • Прилади розраховані на різну величину струму: від 0,5 до 63 А. Необхідний варіант вибирають, виходячи з суми потужностей приладів, що виходять на цей автомат, і допустимої потужності проводки. Якщо в мережі працюють холодильник (400Вт), пральна машина (2000Вт), чайник (1000Вт), розділивши їх загальну потужність 3400 Вт на 220В отримаємо 21 А. Додайте запас на розетки, значить, вам потрібен автомат на 25 А.
  • Скільки За цими параметрами моделі поділяються на 6 серій від A до Z. У будинках, як правило, використовують В і С - для мереж загального призначення. Інші групи застосовують для більш складних ланцюгів: А для проведення великої протяжності, D - для захисту електродвигунів і трансформаторів, K і Z - для електронних пристроїв.
  • Фірма випускає автомати з одним, двома, трьома і чотирма полюсами, при цьому на Schneider Electric ціна залежить від У звичайних квартирах ставлять однополюсні автомати. Якщо ланцюг більш складний, то на вхід ставлять трьох полюсний варіант, а окремі ділянки захищають вироби з одним полюсом.

  Комфортна співпраця з нами

  "Електрик ЮА" - інтернет-магазин, що пропонує За допомогою зручного каталогу, ви зможете підібрати необхідне електровироби для здійснення покупки. Незалежно від того, в якій частині України ви перебуваєте, ми здійснюємо доставку по всій країні.

  Ціна на електрообладнання, в тому числі і на автоматичний вимикач Schneider Electric, у нас одна з найоптимальніших. Скориставшись нашими послугами, у вас є приголомшлива можливість купити вподобану серію і забезпечити своє житло безпекою.

  Ви можете замовити товар на нашому сайті, або ж зателефонувавши по телефону. Ми уважно консультуємо кожного клієнта, надаємо всю цікаву інформацію, оперативно оформляємо замовлення.