Ціни уточнювати у менеджера.

Мат нагрівальний двожильний

Мат нагрівальний двожильний

Мат нагрівальний двожильний - асортименти в магазині ElektrikUA

 

Тепла підлога набирає все більшої та більшої популярності. Двожильні нагрівальні мати стали одним з улюблених засобів облаштування обігріву. Ці системи, що пропонуються українськими та зарубіжними брендами, мають відмінні конструктивні особливості та експлуатаційні якості.

 

З чого складаються двожильні нагрівальні мати?

 

В основі нагрівальних матів лежать двожильні кабелі з перерізами високого опору: латунню, хромом, міддю та іншими. Ці кабелі покриті термоізоляцією, що дає їм захист від пошкоджень. Одне закінчення кабелю ізольоване, а на іншому встановлено роз'єм для живлення від мережі 220 В. Кабелі, оснащені спеціальним захистом, а також мають заземлюючу обплетення. Все це захищає систему від електромагнітних перешкод і знижує ймовірність ураження електричним струмом у разі порушення ізолюючого шару. Крім того, використання алюмінієвої фольги допомагає запобігти локальному перегріву.

 

Двожильні мати прикріплені до тонкої підстилки зі скловолокна, яку під час встановлення можна адаптувати відповідно до конкретних вимог до компонування. Хоча сітку при необхідності можна розрізати, самі кабелі в жодному разі не можна різати разом із нею. Ці килимки підходять для установки на цемент і клей для плитки.

 

Двожильні мати призначені для установки під різні популярні покриття підлог:

 

  • керамічну плитку
  • ламінат
  • Килими
  • Лінолеум

 

Види та особливості двожильних нагрівальних матів

 

Двожильні нагрівальні мати в магазині ElektrikUA представлені у двох варіантах потужності:

 

  • 100-160 Вт/м2: Оптимально для додаткового обігріву підлоги та комфорту ніг у холодну погоду
  • 160-250 Вт/м2: Хороший як основне рішення для обігріву кімнат.

 

При порівнянні двоядерних матів з їх одноядерними аналогами можна відзначити кілька переваг:

 

Найменше випромінювання електромагнітного поля. Це робить їх безпечними для встановлення у житлових приміщеннях, у тому числі в дитячих.

 

Споживання менше електроенергії, при аналогічній тепловіддачі.

 

Єдиний недолік полягає в їхній вищій вартості, зазвичай на 5-10% дорожче в середньому.

 

Де придбати двожильні нагрівальні мати?

 

Для тих, хто шукає якісні двожильні нагрівальні мати в Києві та Україні, магазин ElektrikUA пропонує широкий вибір. Ми є офіційним постачальником багатьох виробників в Україні, тому ми готові запропонувати повну офіційну гарантію на всю продукцію.