Ціни уточнювати у менеджера.

Джерела безперебійного живлення (UPS)

0
Особливості: ·         Режим збереження електроенергії ·         Цифрове мікропроцесорне управління. ·         Автоматичне регул..
24 997.00 грн.
Нет в наличии

Безперебійне харчування для обладнання і ПК

Джерела безперебійного живлення здатні певний час забезпечувати важливе обладнання енергією. Вони знайшли широке застосування в промисловості, офісах і побуті. У цивільній і приватній забудові ІБП найчастіше затребувані для забезпечення живлення оргтехніки і котлоагрегатів.

UPS: каталог продукції інтернет-магазину Елект ЮА

Розрізняють 3 типи джерел безперебійного живлення:

 • On-line, подвійного перетворення або безперервної дії - професійні УПС з великим ступенем надійності. У них здійснюється перетворення вхідного змінного струму на постійний з подальшою зворотною трансформацією. Конструкція пристрою обумовлює відсутність перемикань при припиненні подачі електроенергії. Такі ІБП встановлюють для забезпечення безперебійного харчування медичного обладнання, серверних, вузлів зв 'язку, центрів обробки даних та ін.;
 • Line-interactive - моделі, що дозволяють регулювати рівень вхідної напруги. Виділяють прилади з прямокутною (трапецеїдальною) або синусоїдальною вихідною напругою. Вони підходять для комп 'ютера, серверів тощо. Їх часто використовують у місцях з нестабільними показниками напруги. Це ідеальне рішення для домашнього застосування.
 • li> Off-line, резервні - за допомогою пасивних фільтрів прилади здатні ліквідувати високовольтні імпульси та електромагнітні перешкоди. При виході напруги за рамки нормативних показників або відключенні електроенергії безперебійник забезпечує функціонування від акумуляторної батареї. До плюсів таких пристроїв відносять невелику ціну, мінімальне споживання енергії, безшумність і простоту використання. Серед мінусів відзначають невелику швидкодію (до 10 мс, цього не вистачить для безперебійного функціонування ПК), відсутність стабілізації напруги.

Безперебійний блок живлення: ціна від виробника

Фахівці інтернет-магазину Елект ЮА зробили все, щоб клієнтам було зручно підібрати оптимальне рішення для свого випадку. У каталозі представлені пристрої безперебійного живлення різної потужності. Легко купити безперебійник від відомого виробника: Elim-Україна, Powercom, LUXEON, ВОЛЬТ, SinPro та ін. На цій сторінці сайту є можливість вибору джерела:

 • потужністю від 0,036 до 10 кВт;
 • для котла, комп 'ютера, побутових приладів та ін.;
 • з зовнішньою або вбудованою акумуляторною батареєю;
 • у класичному, підлоговому виконанні або для монтажу на стійку;
 • з різним числом розеток та ін.

Такий детальний поділ максимально спрощує пошук. Виникли труднощі чи сумніви? Наші менеджери готові їх дозволити. Своїм клієнтам ми гарантуємо:

 • придбання сертифікованого товару;
 • найкращі ціни;
 • гарантія від виробника;
 • можливість доставки замовлення за Києвом або відправки до будь-якої точки України.

Широкий асортимент дозволяє придбати все необхідне. Наших покупців також можуть зацікавити товари суміжних категорій: акумуляторні батареї для ІБП , стабілізатори напруги , реле напруги, пристрої для захисту електромережі від перевантажень. Звертайтеся, з нами вигідно і безпечно.