Ціни уточнювати у менеджера.

Електростанції (генератори)

0
Додаткові характеристики: низька витрата палива ручний запуск низький рівень шуму легкий пуск в умовах низьких температур &..
7 184.00 грн.
Нет в наличии
0
Додаткові характеристики: функція захисту від перевантаження двигуна апарату низький рівень шуму малі розміри та вага &li>..
19 755.00 грн.
Нет в наличии
0
Додаткові характеристики: низька витрата палива ручний запуск низький рівень шуму легкий пуск в умовах низьких температур &..
4 950.00 грн.
Нет в наличии
0
Додаткові характеристики: низька витрата палива повітряне охолодження ручний пуск низький рівень шуму..
7 590.00 грн.
Нет в наличии
0
Додаткові характеристики: захист від перевантаження низький рівень шуму малі розміри та вага апарата вихідна одночасна..
3 201.00 грн.
Нет в наличии

Домашні електростанції для безперебійного живлення

Електростанції (генератори) - пристрої, які здатні перетворювати різні (механічну, хімічну та ін.) види енергії на електричну. Вони можуть бути постійними джерелами живлення або забезпечувати харчування обладнання при відключеннях. Різні моделі знайшли застосування в домашньому і комунальному господарстві, при веденні ремонтно-будівельних робіт та ін.

Види генераторів - домашніх електростанцій

Електростанції діляться на професійні (промислові) і побутові. Вони розрізняються ступенем надійності, потужністю, тривалістю безперервної роботи тощо. Апарати здатні видавати змінний або постійний струм.

Залежно від джерела живлення (палива) розрізняють мініелектростанції:

 • дизельні - розрізняють моделі з повітряним та рідинним охолодженням. Відрізняються високим рівнем надійності, тривалим ресурсом роботи, значною потужністю. Функціонуючі на солярці агрегати економічніші в експлуатації, ніж бензинові. Їх часто використовують як основне джерело електроенергії;
 • бензинові - малошумні та компактні пристрої, застосовуються як резервне джерело живлення для забезпечення побутових потреб. Їхні двигуни діляться на 2- і 4-тактні. Вони легко запускаються навіть при низьких температурах, характеризуються невеликим числом викидів;
 • газові - найбільш екологічні та економічні, можуть харчуватися від магістралі або балона. Характеризуються високими значеннями ККД і низьким рівнем шуму.
р> Ціна електростанцій залежить від їх виду, потужності, бренду-виробника.

Виробники пропонують придбати стаціонарні і портативні електростанції

Останні відрізняються невеликими габаритами та наявністю спеціальних кріпаків для простоти транспортування. Вони забезпечать комфорт у подорожах, на дачах та ін.

Також розрізняють генератори:

 • асинхронні - дешеві, стійкі до короткого замикання агрегати, які погано переносять пікові перевантаження. Їх можна купити для живлення активних навантажень;
 • синхронні - подають більш чистий струм, підходять для живлення техніки, чутливої до перепадів напруги (комп 'ютерів, телевізорів), електроінструмента;
 • інверторні - виробляють електроенергію високої якості, здатні підлаштовуватися під навантаження, що виникають. Вони характеризуються компактними габаритами, економічною роботою, стійкістю до зовнішніх негативних впливів.

Купити мініелектростанції: переваги інтернет-магазину Елект ЮА

У каталозі інтернет-магазину Елект ЮА представлена продукція вітчизняних і зарубіжних брендів: Honda, Matari, FORTE, Firman, SADKO, Дельта та ін. Завдяки зручному інтерфейсу легко виконати підбір за типом пристрою, потужності, номінальним струмом, ступенем пиловлагозахисту тощо. При необхідності менеджери допоможуть підібрати електростанцію для будинку, дачі, професійного використання.

При цьому будуть враховані всі побажання клієнта.

Звернувшись до нас, покупці отримують:

 • сертифіковані вироби за привабливою вартістю;
 • відмінний сервіс;
 • гарантія від виробника;
 • можливість оплати готівкою або безготівковим розрахунком;
 • оперативну доставку Києвом або надсилання Україною.

Зробіть замовлення на сайті або зв "яжіться з консультантом для уточнення деталей.