Ціни уточнювати у менеджера.

Коробки розподільчі

Коробки розподільчі

Стандартна схема монтажу проводки починається з ввідного кабелю, загального щитка. Потім встановлюється розподільча коробка. Як правило, використовують ввідний і кінцевий різновид. Через перший варіант проходять основні кабелі, що потрапляють в інші приміщення. Коробка не живить прямого споживача.

Кінцеві конструкції використовують для точнішого розподілу. Їх доповнюють комутаторами, кількома виходами для підключення до певного обладнання. Так, стандартна розподільча коробка для електроводки буває таких типів:

  • внутрішня конструкція для прихованого монтажу;
  • для відкритої установки (розміщується під підвісними стелями);
  • виріб з вбудованими клемниками для швидкого з "єднання проводки;
  • зовнішній варіант із захистом від конденсату і заливання.

Від чого залежить ціна розподільних коробок?

Перш за все, це захист від зовнішніх впливів. Це стосується пластикового короба, який фіксується на робочу поверхню (там, де монтується вузол з дротів). На стінках розміщуються ковпаки з герметичними входами для кабелів. Завершує створення знімний кришка.

Якщо вам потрібна якісна і недорога коробка розподільча зовнішня, обов 'язково відвідайте розділ монтажних виробів на нашому сайті. Остаточна вартість товару залежить від матеріалу коробки. Виробники використовують якісний пластик і метал. Обидва варіанти максимально захищають проводку на весь термін її експлуатації. Підсилити ефективність таких конструкцій допомагають ^ розійні ґрунтовки і спеціалізовані фарби.

Металевий варіант розподільних коробок

Металеві розподільники виготовляються тільки з луженої листової сталі. Якщо ви знайшли такий варіант, значить це оригінальна розподільча коробка купити її можна на нашому сайті за досить привабливою ціною. Також зверніть увагу на наступні моменти:

  • масивні корпуси;
  • кришка закручується наглухо;
  • всередині встановлюються водоізоляційні прокладки;
  • ввідна частина має максимальний захист від води, аж до занурення на метрову глибину;
  • коробки монтажні розподільні додатково захищені від летючих речовин, пилу, впливу побутового газу.

Всі ці характеристики прописуються в інструкції та вказуються на маркуванні.

пластики Деякі моделі самостійно загасають. Це недорогий і практичний варіант для монтажу побутової проводки, як у квартирі, так і в приватному будинку.

Розподільчі коробки обов 'язково встановлюються із запасом для збільшення кількості кабелів. Якщо ви купуєте конструкції на 4 дроти, купіть варіант, як мінімум на 8-12 кабелів. Зайві контакти ніколи не завадять, якщо вам потрібна довговічна монтажна коробка, ціна її досить доступна в нашому інтернет-магазині.

Незважаючи на небезпеку займання, цей матеріал забезпечує ефективний захист від вогню і механічних пошкоджень. Для створення коробок використовують фторопласт або поліпропілен. Ці склади захищають від ураження електрострумом і не втрачають властивості навіть у вологому середовищі.

Правильна робота з проводкою - це грамотно встановлена коробка монтажна, купити її необхідно в спеціалізованих точках продажів. У цьому випадку довіряйте тільки перевіреним брендам. Таким же чином підбирається монтажна коробка для гіпсокартону.