Ціни уточнювати у менеджера.

Електричні шини і клеми

Електричні шини і клеми

Електричні шини купити в Україні, ціна

Для щитів випускається додаткова продукція - електричні шини , які ще називають власниками для клем. Зовні вони виглядають як невеликі смужки або коробочки зі спеціальними затисками. По суті це незольовані провідники для облаштування відкритої і прихованої проводки. Найбільш поширений варіант - вироби з алюмінію і його сплавів. Цей матеріал дозволяє компаніям випускати легкі, міцні і досить дешеві власники. Завдяки цим характеристикам вони користуються великою популярністю у покупців.

Якими бувають електричні шини?

Якщо вам потрібна електрична шина, купити яку ви збираєтеся онлайн, спочатку необхідно розібратися, які варіанти існують на ринку. Оскільки такі пристрої є найважливішим елементом розподільних коробок, поставтеся до їх вибору серйозно. Утримувач клем випускається в декількох варіантах:

 • одягнені з алюмінію, сталі, міді,
 • плоскі, прямокутні та коробчасті шини,
 • вироби з одним або кількома провідниками. <Якщо його сила не перевищує 200-300 А, можна брати сталеві варіанти, при цьому на таку електричну шину ціна залишається мінімальною. Медичне обладнання використовується досить рідко, оскільки воно вимагає певних технічних умов застосування і коштує набагато дорожче.

  Якщо струм більший, краще вибирати алюмінієві сплави. За формою найбільш зручні плоскі власники, у яких велика площа охолодження і тепловіддачі - в такому випадку, він не буде зайве перегріватися. При необхідності витримувати високі показники електроструму - 2000 - 3000 А і вище, краще брати кілька смуг і з 'єднувати їх між собою. Звичайно, така конструкція менш стійка, ніж закріплення всіх контактів на одній смузі, але зате вона вважається найбільш безпечною в даних умовах.

  Професійні електрики вважають, що з 'єднання більше 3-4 смуг вигідніше замінити коробчастими шинами. Їх застосовують на параметрах з напругою до 10 кВ, і вони виглядають як невеликі коробки з клеммами.

  Де знайти власники клем?

  Якщо ви хочете купити власник клем , найкраще звернутися в інтернет-магазин, де ви завжди зможете замовити їх з доставкою. В електронному каталозі ви знайдете різноманітні вироби:

  • використовуються самозажимі клеми PE і гвинтовий затиснутий N;
  • кількість контактів - 14N + 14PE, 24N + 22PE і більше;
  • переріз використовуваних проводів становить від 1,5 до 25 мм.

  Ціна власника клем - ось питання, яке цікавить багатьох покупців. На сайті elektrikua.com.ua вартість сталевих та алюмінієвих електродеталей цілком доступна для споживачів з будь-яким рівнем доходу. Мідні вироби цінуються вище, але в повсякденному житті потреба в такому обладнанні невисока. У будь-якій ситуації наші менеджери прийдуть вам на допомогу і підкажуть, що найбільш безпечно і вигідно використовувати у ваших умовах.