Ціни уточнювати у менеджера.

Автоматичні вимикачі IEK

Автоматичні вимикачі IEK

Автоматичний вимикач IEK - поєднання демократичної вартості і високої надійності

Автоматичні вимикачі IEK - розробка російських фахівців. Налагоджено виготовлення великого спектру модульних виробів, які підходять для виробничого, цивільного та побутового застосування. Вони монтуються в електрощитки і створені з урахуванням їх габаритів.

Особливості вимикаючих пристроїв

Автоматичний вимикач постійного струму IEK затребуваний в промислових, технологічних системах. Також вони забезпечують захист об 'єктів альтернативної енергетики. Моделі для мереж змінного струму розраховані на напругу в 400 або 230 В. Вони підрозділюються по:

  • номінальному струму спрацювання (навантаження) - підбір модифікації залежить від загальної, сумарної потужності споживачів. Випускаються пристрої з величиною від 5 до 100  A;
  • типу захисної характеристики - частіше використовуються прилади з маркуванням "С" і "B";
  • вигляду розчіпителя - він може бути тепловим (з біметалевою пластиною) або електромагнітним. Останній гарантує миттєве відсікання при коротких замиканнях;
  • кількість полюсів - від одного до 3-x;
  • серії - виготовляються модифікації для житлових і громадських будівель, ланцюгів з індуктивним і активним навантаженням, відключення живлення при появі надтоків та ін.
р> Відключена здатність приладів бренду становить 4,5 кА, що обумовлює Заявлена зносостійкість - до 6000 відключень. На будь-який автоматичний вимикач IEK виробником надається гарантія в 5 років. Допускається їх експлуатація в температурному діапазоні від -40 до + 50 ° С. Встановлені в розподільчу шафу елементи не потребують додаткового обслуговування або контролю.

Вигідно придбати автоматичний вимикач ІЕК у Києві

У каталозі інтернет-магазину ElektrikUA представлено широкий асорт Завдяки зручному інтерфейсу легко купити автоматичний вимикач захисту двигуна IEK або модель для побутового застосування. За потреби менеджери компанії допоможуть зробити остаточний вибір.

р> Ціна пристрою визначається серією, основними показниками. У магазині діє бонусна накопичувальна програма. Оптовим клієнтам пропонуються спеціальні умови. У нас зручно забрати електротовари самовивезенням або оформити доставку по столиці, відправку в регіони України.