Ціни уточнювати у менеджера.

Таймери вимикання

Таймери вимикання

Купити таймер перемикання для електромережі в інтернет-магазині Елект ЮА

Таймер вимикання - компактний пристрій, що дозволяє контролювати періоди роботи електроприладів. Моделі таймерів відрізняються конструкцією і можливостями. Великий вибір перемикачів мережі в каталозі Елект ЮА.

Навіщо потрібно автоматичне включення

р> Подібний пристрій знайшов застосування в побуті, різних галузях промисловості та сільському господарстві. Воно дозволяє вирішити питання:
 • автоматизація різних процесів - включення вентиляційної системи, кондиціонування або обігріву. На присадибній ділянці легко запрограмувати включення поливу та ін.;
 • управління електроприборами - своєчасно включити-відключити бойлер, пральну машину, насос тощо. Особливо корисний такий варіант при встановленому двох-, трьохтарифному лічильнику. "Розумний" прилад відключить невикористану побутову техніку в період високих тарифів. Це дозволяє зменшити рахунки на 30-40%;
 • організації освітлення - таймер світла буде спрацьовувати в точно заданий час. Таким чином легко забезпечити ефект присутності господарів у квартирі або приватному будинку. Підходить таке обладнання для організації нічного освітлення ділянки.
р> Зручний прилад вимикання і для любителів засипати під телевізором. Він спрацює у запрограмований час.

Види таймерів електромережі

Розетковий таймер забезпечує своєчасну подачу електроенергії або її відключення. Він являє собою невелику квадратну конструкцію або блок з окремо винесеним керуючим елементом, дисплеєм. За принципом дії виділяють моделі:

 • механічні - простий і недорогий пристрій, що працює за принципом годинникового механізму. Вхідний елемент забезпечує обертання диска, який сприяє замиканню та розмиканню контактів у вказаний час;
 • електронні - складніші прилади. Різні моделі здатні виконувати до 100 і більше режимів. Деякі мають вмонтовані датчики руху і застосовуються для організації чергового освітлення. Керування проводиться за допомогою кнопок, всі важливі параметри з 'являються на екран. Батарея таймера розрахована на автономну роботу протягом 100 год

Обладнання має різний період дії. Механічне - розраховане на функціонування протягом доби. Електронне - здатне працювати протягом тижня. Ви можете відтворювати окремі режими щодня.

Розетка з таймером: на що звернути увагу при виборі

Більшість запропонованих виробниками моделей розрахована на максимальне навантаження в 3500 Вт (16 А). Тому реактивний і активний показник підключеної техніки не повинен її перевищувати. Також варто звертати увагу на допустимі температурні діапазони. Спеціальні пристрої купуються для встановлення у приміщеннях з підвищеною вологістю. При виборі розетки з таймером важливі такі особливості:

 • мінімальне встановлення часу - у різних пристроях цей параметр може становити 1, 15, 30 хвилин. Маленькі значення встановлюються на електронних приладах;
 • період програмування - від одного дня до тижня;
 • максимальна кількість процесів програми;
 • точність - визначається тимчасовою похибкою ходу годин приладу. Всі технічні характеристики прописані в паспорті приладу. Також їх можна переглянути на сторінках сайту магазину.

Вигідно купити таймер в Елект ЮА

р> У нашому інтернет-магазині представлена продукція бренду Lemanso. У наявності механічні та електронні вироби. Вони поєднують високу якість виготовлення з привабливою ціною. За необхідності консультанти готові допомогти підібрати таймер включення.

Також клієнти можуть розраховувати на:

 • гарантії від виробника;
 • наявність сертифіката якості;
 • відмінний сервіс, оперативне відвантаження;
 • можливість доставки Києвом і відправки Україною.

Постійним клієнтам пропонується бонусна програма лояльності. Щоб зробити покупки ще вигіднішими, на Елект ЮА регулярно проходять акції та знижки. Таймери електромережі можна купити в інтернет-магазині Елект ЮА оптом і в роздріб.