Ціни уточнювати у менеджера.

Шини електричні та гребінки

Шини електричні та гребінки

Купити гребінки та електричні шини на Елект ЮА

Електричні шини призначені для приєднання окремих споживачів або електроцепів. Їх застосування дозволяє економити місце, матеріали та трудовитрати.

У каталозі нашого магазину представлено велику різноманітність гребінців, DIN-річок, обмежувачів та ін.

Розподільчі гребінки: переваги використання

Раніше при виконанні монтажу складної електромережі в щитку створювалося безліч перемичок. Такі роботи займають багато часу і не відрізнялися високою надійністю.

Зараз фахівцями використовується шина з 'єднувальна. До її достоїнств відносять:
  • швидке і просте з "єднання проводів;
  • високу надійність - у місцях контакту виключається надмірне нагрівання та інші проблеми;
  • просте обслуговування і ремонт - легко відстежувати схеми підключення;
  • здатність витримувати навантаження в 63 А.

Шина розподільча: види та особливості

Найпростіший пристрій включає мідну шину та ізоляцію. Воно пропонується в декількох виконаннях:

  • однополюсний - сумісно зі звичайними AB;
  • двополюсний - застосовується при з 'єднанні однофазних УЗО;
  • чотирьохполюсний - підходить для трифазних УЗО.
За формою відводів гребінця для автоматів може бути штирьовою або вилочною.

Перша позначається PIN. Такі шини набули широкого поширення, оскільки підходять для більшості електроприладів. Вилочна - маркується FORK, також майстри її називають "ластівчиною хвіст". Для приєднання вона вимагає наявності спеціального затиснута.

При підборі шини важливо враховувати її тип і наявні контакти. Від правильності рішення залежить ефективність і безпека з 'єднання і всієї мережі. Встановлення не тої гребінки може призвести до перегріву та інших неприємних наслідків.

Разом з фазними шинами реалізуються нульові. Вони призначені для підключення робочих "нулів" (N) і заземних провідників (PE). Такі пристрої можуть використовуватися в мережах зі змінним і постійним струмом.

Електричні шини поділяються на розбірні і нерозбірливі. Останні розраховані на лінійний тип монтажу. Вони фіксуються пайкою, зварюванням, опресовкою або іншим способом.

Розміри електричних гребінець

Гребінка електрична випускається в двох типорозмірах - стандартна на 12 модулів і метрова. Перша відмінно підходить для встановлення в квартирних щитках.

Вони відрізняються невисокою вартістю і компактними габаритами.

Для великих розподільних щитів призначені метрові моделі. Їх гідність - можливість нарізати гребінку необхідної величини (від 2 до 53 модулів). Ціна таких виробів вища, але вони дозволяють реалізовувати індивідуальні проекти.

Виготовляються гребінки з кроком у 18 або 27 мм. Менші використовуються для монтажу одномодульних автоматів. Великі затребувані при підключенні півторамодульних автоматичних вимикачів.

р> Фахівці рекомендують купувати брендову продукцію. Часто в дешевих китайських виробах не дотримується крок відводів. Це призводить до неможливості провести монтаж провідників.

Замовити гребінки та електричні шини оптом у магазині Елект ЮА

У нашому інтернет-магазині представлені різноманітні шини для автоматичних вимикачів, DIN-рейки та обмежені Ми реалізуємо тільки сертифіковані товари затребуваних брендів IEK і Lemanso. Замовлення легко доповнити іншими позиціями з каталогу. При необхідності менеджери нададуть допомогу в підборі комплектуючих, оформленні заявки.

Приваблива ціна електротоварів обумовлена прямими поставками від виробників. При купівлі оптом пропонуються спеціальні умови.

Додатково здійснюється доставка по Києву і відправка в інші міста України. Вартість та умови надання послуги легко уточнити на сайті або зв 'язавшись з консультантом по телефону.Звертайтеся, ми готові до плідної співпраці з приватними особами та організаціями.