Ціни уточнювати у менеджера.

Штепсельні гнізда

Штепсельні гнізда

Купити штепсельне гніздо в Україні, ціна

р> Наш сайт спеціалізується на продажу електрообладнання, нашими послугами користуються, як фахівці в області електрики, так і люди, які лише іноді стикаються з необхідністю її лагодження або заміни. Часто наші відвідувачі шукають такий товар як штепсельне гніздо - одномісні переносні розетки. Це вид електротехнічної фурнітури, який застосовують для переносок, подовжувачів, для ремонтних робіт, тимчасового користування. Для ефективної роботи цього виробу краще купувати гніздо в парі зі штепсельною розеткою, оскільки роз 'єми у моделей різні, а для нормального використання з' єднання необхідно, щоб параметри у них збігалися. Штепсельну розетку ви також легко підберете в інтернет-магазині.

Види і характеристики штепсельних гнізд

Залежно від призначення, можна купити штепсельне гніздо

 • C заземленням.
 • Без заземлення.
 • Каучукові (із заземленням). &li &li> li> Їхні внутрішні механізми розміщуються в корпусі з пластику високої міцності або з гуми, вони надійні і зручні. Наприклад, штепсельне гніздо для подовжувачів , як і всі інші моделі, забезпечено надійними контактами і якісною електроізоляцією. Як і всі вироби цієї серії, його можна підібрати в білому або чорному кольорі. Великим попитом користується і такий варіант як штепсельне гніздо із заземленням . Ця модель оснащена додатковими функціями захисту, вона повністю безпечна в роботі.

  Штепсельне гніздо із заземленням: ціна і купівля

  Найвигідніше купувати товари цієї групи онлайн. На нашому сайті всі моделі відповідають необхідним технічним характеристикам і сучасним вимогам до безпеки та дизайну виробів подібного класу. Чому краще звернутися до інтернет-пошуку?

  По-перше, ви економите час, тому що підібрати потрібний варіант ви зможете швидко і без проблем.
  По-друге, на штепсельне гніздо ціна порадує вас своєю демократичністю. Вартість вашої покупки буде нижчою, ніж в аналогічних торгових точках міста.

  Купити штепсельне гніздо для подовжувачів

  р> Пам 'ятайте, що повний комфорт у роботі вам забезпечують тільки якісні вироби від перевіреного виробника, тому зверніться до//elektrikua.com.ua/"> сайті "Елект ЮА" .