Ціни уточнювати у менеджера.

Диференціальні автомати Hager

Диференціальні автомати Hager

Диференційний автомат - пристрій, що поєднує автоматичний вимикач, пристрій захисного відключення (УЗГ). Автомат спрацьовує при підвищенні номінального значення струму мережі, а УЗО захищає від удару електричним струмом, при витоку. В описі товару на нашому сайті вказані експлуатаційні характеристики на диференційний автомат Hager, ціна, технічні показники. Застосування в домашніх умовах такого подвійного апарату дозволить убезпечити членів сім 'ї від ураження струмом, а лінії ― від перевантажень, замикань.

Переваги автоматики Hager

Прийнявши рішення диференційний автомат Hager купити в нашому Апарати відповідають світовим стандартам безпеки, відповідають якісним європейським характеристикам. До головних переваг продукції типу А, АС слід віднести:

  • зручне підключення диференційного автомата Hager на din-рейку пластиковими кріпленнями;
  • демонтування однакового елемента з цілого ряду встановлених;
  • конструкція забезпечена захистом від випадкового дотику;
  • захист від помилкового з "єднання _ діелектричну шторку;
  • наявність pull-up клеми;
  • механічне закріплення фазної шини дозволяє без труднощів встановити вхідний дріт;
  • можливість встановлення електричного зчеплення гребінчастими, вільчастими шинами.
р> Слід зазначити і повну сумісність з минулими серійними випусками, варіант пломбування для спецприміни.

  • AD - розчепителі розраховані на 6А - 40А, з витоком 30 мА. Чутливий до змінного струму - АС, з характеристикою - С. Перетин багатопроволочного дроту - 16 мм, однопроволочного - 25 мм ^.
  • ACA - призначені для мінімального витоку 10 мА, розраховані на струм - 16А. Підходять для приєднання додаткових контактів, з характеристикою спрацювання - С, В. Din-рейка має подовжений хід на фіксаторі, що дозволить демонтувати апарат з центру ряду.
  • ADA - дифавтомати розраховані на струм 6А - 32А, з витоком 30ма Характеристика спрацьовування С, В, залежно від моделі. Чутливість до змінного струму типу А.
р> Вибирати дифавтомат слід, виходячи з розрахункового струму, сумарного витоку. Найвищий ступінь захисту забезпечать пристрої, що встановлюються на кожну гілку, залежно від характеру навантажень. Наприклад, на кухню, де встановлено безліч електроприладів слід монтувати менш чутливі автомати диференційного струму, які не будуть вимикатися від збільшених пускових струмів у момент включення. А ось у ванну доцільно встановити чутливий апарат, який не пропустить найбільш мінімальний витік. Інші робочі параметри вибираються відповідно до проекту. Компактні комбіновані пристрої Хагер запропоновані інтернет-магазином Elektrikua в асортименті. Допомогу при оформленні замовлення нададуть наші консультанти. Звертайтеся до них і за порадами щодо вибору.