Ціни уточнювати у менеджера.

Розподільні щити EATON

Розподільні щити EATON

Купити щит  eaton  в Україні, ціна

При закладці електропроводів на етапі ремонту або будівництва необхідні спеціальні низьковольтні бокси, які встановлюють всередині приміщень або зовні будівель. Це порожні коробки, в які поміщають розподільні пристрої для змінного струму частотою до 50 Гц. Особливо популярним серед фахівців вважається щит Eaton , який компанія випускає в металевому або пластиковому виконанні. Вироби цієї європейської компанії відрізняються особливою надійністю, зовнішньою привабливістю і прийнятною вартістю. Розподільчий щит Eaton за ціною доступний і вигідний.

Переваги розподільних щитів eaton

Корпорація Eaton вважається світовим лідером у виробництві електротехніки Тому якщо ви шукаєте бокси для прокладання провідників, найкраще купити щит Eaton . Він має низку переваг, які дозволять працювати швидко і з найбільшою безпекою.

  • Зручний монтаж. Варіантів фірма випускає так багато, що з них швидко можна вибрати відповідний. Всі розподільні щити легко монтуються в будь-якому зручному для замовників місці. Особлива конструкція виключає неправильну установку, а зручний кріпак дозволить провести роботи максимально швидко. Оскільки в обличчі передбачено великий запас, не доведеться вирізати нішу точно за розміром короба.
  • Універсальні розміри дозволяють встановити обладнання на виробництві, в офісній будівлі, квартирі, будинку, воно поєднується з лічильниками різних видів. При цьому на щит Eaton ціна цілком доступна для споживачів.
  • Безпечне використання. Моделі розподільних щитів сертифіковані за першим класом захисту від травмування електрострумом. Додатково корпус закривається на замок, щоб уникнути нещасних випадків.

Види розподільних  щитів  eaton у нашій теці

У електронній теці показано величезну Вони впишуться в будь-який дизайн і допоможуть вирішити всі проблеми монтажу електропроводки.

  • Ha нашому сайті ви знайдете компактні розподільчі бокси KLV-U, розраховані на 1, 2, 3, 4 рейки (від 12 до 48 модулів), при цьому Кількість з 'єднань на кожній рейці можна збільшити до 14.
  • Для власного комфорту споживач може вибрати пластикові, сталеві або прозорі дверцята, а також надплоскі металеві двері, що монтуються на одному рівні з поверхнею стіни з потопленим всередину замком.
р> Якщо ви вирішили придбати розподільний щит Eaton, але не знаєте, що саме вибрати, зверніться за допомогою на сайт>//elektrikua.com.ua/"> elektrikua.com.ua до наших менеджерів, які швидко підберуть для вас зручний і надійний варіант, що відповідає вашій ситуації. Можна зв 'язатися з нами і за телефонами +380 44 390 12 90, +380 67 650 26 25.