Ціни уточнювати у менеджера.

Вилки електричні

Вилки електричні

Вилка електрична

Щоб з 'єднати будь-який електричний прилад з джерелом струму, необхідна вилка електрична . Зараз абсолютну більшість електротоварів випускають з литою вилкою - вона становить з проводом єдине ціле і кріпиться до нього шляхом точкового зварювання. Переваги її зрозумілі: чим щільніший контакт, тим краще працює сам прилад. Литий штекер еластичний, зручний, красиво виглядає в інтер 'єрі. Але якщо він виходить з ладу, полагодити його неможливо. Тому в нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент роз 'ємних вилок, які можна використовувати багаторазово. Асортимент їх задовольнить будь-якого споживача: це штекери під євророзетки і під звичні в нашій країні гнізда, із заземленням і без.

Вилка електрична: купити з розумом

Отже, якщо вам потрібна вилка електрична, купити її ви зможете на нашому сайті, але спочатку визначіться, який її тип вам необхідний. У різних країнах використовують різні типи вилок - з цим явищем часто стикаються туристи, які не можуть включити в готелях свої прилади в мережу. Багато електротоварів сьогодні випускаються зі штекерами під євророзетки, тому будьте уважні: під неї підійде тільки виделка певного типу. Якщо виделка і розетка не стикуються, можна скористатися тимчасовим параметром.

При виборі виделки зверніть увагу на такі особливості.

  • Багато хто шукає сьогодні вилки із заземленням. Але тут треба враховувати, що в більшості будинків старої забудови немає третього проводу для заземлення. Так що ваша виделка при такому пристрої домашньої електромережі просто не буде працювати. Тому попередньо заспокойтеся, щоб ваша мережа і розетка відповідали типу вибраного штекера.
  • При виборі нової виделки враховуйте потужність приладу. Чим вона вища, тим міцніший штекер вам потрібен: він повинен бути розрахований на великі потоки електроенергії. Якщо ви оберете правильний варіант, він прослужить вам довгі роки.
  • Основна перевага розбірної вилки - можливість використовувати її багаторазово.

Вилка електрична: як придбати?

Вибирайте необхідну вам електрофурнітуру онлайн - це набагато зручніше і надійніше, ніж вибір у звичайній торговій точці. Досвідчені менеджери проконсультують вас, підкажуть, що саме вам необхідно. До речі, вартість електротехнічних виробів в інтернет-магазині набагато демократичніша, так що якщо вам потрібна вилка електрична, ціна її на нашому сайті порадує вас своєю доступністю.