Ціни уточнювати у менеджера.

Автоматичні вимикачі Hager

Автоматичні вимикачі Hager

Продукція Hager- лідер у галузі електромонтажного обладнання

р> Широко відома німецька фірма Hager спеціалізується на виробництві установчих виробів (автоматичні вимикачі) високої якості та надійності, використовуючи виключно новітні технології. Продукція даної фірми використовується повсюдно в побуті та промисловості, в тому числі, і в Україні. Ось уже 50 років виробник радує своїх клієнтів висококласною продукцією, що відрізняється довговічністю, яка служить своїм власникам не один рік.

р> Висока практичність дозволяє вимикачам фірми Hager інтегруватися в будь-яку електромережу, а легкість в експлуатації виводить цю фірму в лідери електромонтажного обладнання.

Автоматичні вимикачі Hager - незамінний компонент домашньої електромережі

Під поняттям "автоматичний електровимикач" є зазвичай на увазі контактний пристрій вимикає або включає електричний ланцюг, завдяки якому забезпечується захист електропроводки від перевантаження.

До основоположної характеристики переривачів даної фірми відноситься, перш за все, чутливість вимикання - найменша сила струму, при якій апарат вимкнеться.

Залежно від призначення, в магазині Елект ЮА можна придбати такі модифікації:

 • B (3... 5 * ln) - використовується за відсутності великих пускових струмів (світло, бойлери, електричні нагрівачі).
 • &li> C (5... 10 * ln) - застосовується для підтримки мережі, до якої включено
  • 1 полюс (1 фаза);
  • 2 полюси (1 фаза + нуль);
  • 3 полюси (3 фази);
  • 4 полюси (3 фази + нуль).

  Величина вимикаючої здатності даних вимикачів досить велика: 6 кА, 10 кА, 15 кА, 20 кА, 25 кА. Крім того, модифікації різняться за типами відключаючих характеристик: тип В, тип C, тип D.

  Автомати Hager мають декілька серій: МВ, МС, NCN, NDN, NRN, NSN, HLF. Вони відрізняються технічними характеристиками, призначенням.

  Принцип роботи

  Принцип роботи автоматичних вимикачів Hager полягає в модульному електромагнітному розчіпнику, який миттєво реагує на підвищення сили струму в електромережі і запобігатиме замиканню. Найбільш практичним є розчіпитель теплового характеру, який має вигляд металевої пластини, яка вигинається при нагріванні, захищаючи від перевантажень мережі, які виникають за умови підключення великої кількості електричних приладів.

  Особливості продуктів Hager

  при Корпуси автоматики скріплені спеціально розробленими заклепками. Характерною рисою продукції компанії Hager є наявність вікно, в якому знаходиться незалежний розчепитель, роз 'єм для вилочних гребінець в нижній частині, а також кріпильна металева скоба.

  р> До переваг автоматичного вимикача Хагер відносяться:
  • Відсутність спеціального інвентарю під час встановлення.
  • Наявність декількох варіантів опломбування.
  • Взаємна сумісність моделей нового і старого зразка.