Ціни уточнювати у менеджера.

Контактори

Контактори

Модульні та малогабаритні контактори за привабливою ціною в ElektrikUA

 

Контактор - компактний комутуючий елемент, призначений для дистанційного керування електричними апаратами та машинами. Його головним завданням є забезпечення в нормальному режимі функціонування частих (до 3600 на годину) включень і відключень силових ланцюгів. Найчастіше процеси виконуються за допомогою електромагнітного приводу.


Асортимент контакторів
 

Залежно від сфери застосування розрізняють модульні, побутові та малогабаритні, промислові пристрої. Вони класифікуються на:

  • контактори постійного струму - виготовляються одно- або двополюсними, мають суцільну магнітну систему;
     

  • контактори змінного струму - виконуються триполюсними, оснащуються шихтованою магнітною системою.

 

Пристрої можуть мати до 4-х силових контактів.

 

В нашому магазині ви знайдете контактори таких виробників:
 

 

Як купити контактори правильно?

Вибираючи контактор постійного струму або пристрій для мережі звертають увагу на:
 

  • максимально можливе навантаження - необхідно брати з невеликим запасом;

  • частоту роботи - визначається виходячи з індивідуальних потреб;

  • ступінь захисту - для встановлення всередині шаф підійдуть вироби з показником IP00 або IP20, в промислових умовах застосовуються пристрої з маркуванням IP54;

  • напруга котушки - розрізняють вироби з показником в 220  B (230) і 380  B (400). Останній дозволяє заощаджувати одну кабельну жилу.


Для організації складних процесів значення має наявність додаткових контактів. При роботі з потужними двигунами (понад 0,5 кВт) рекомендується використовувати пристрій з тепловим реле. При підборі подібного обладнання важливо пам 'ятати, що воно не забезпечує захист від перевантажень або коротких замикань. Для цього потрібна їхня модернізація, облаштування автоматичними вимикачами або плавкими запобіжниками.


Купити якісні контактори з оперативною доставкою по Україні

 

В інтернет-магазині ElektrikUA представлені модульні та малогогерні Перші представлені моделями з номінальним навантаженням до 63 А. Також у нас можна придбати контактор змінного струму АС-3, який використовується до асинхронних двигунів.
Ціна електроустроїв залежить від виду, особливостей, номінального навантаження. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, наші фахівці завжди готові надати необхідну допомогу. При купівлі можна оформити кур 'єрську доставку по Києву або відправку в інші регіони країни. Зробіть замовлення, переконайтеся в нашому професіоналізмі і відмінному сервісі.

 

Інші засоби захисту мережі в магазині