Ціни уточнювати у менеджера.

Захист електромережі

Пристрої захисту від мережі


ElectricUA представляє перевірені пристрої захисту електромережі: автоматичні вимикачі, диференціальні автоматичні вимикачі, диференціальні реле (УЗО), реле захисту напруги, таймери і лічильники електроенергії, стабілізатори напруги. Вони допоможуть помітити відхилення від норми в роботі електромережі, автоматично відключать електроустановки в разі короткого замикання або перевантаження, захистять від ураження електричним струмом, облікають споживання електроенергії і т. д. Кожен прилад має своє призначення і функціонал.


Види автоматичних вимикачів:


Автоматичні вимикачі призначені для захисту електромережі, від якої вони живляться, від коротких замикань і теплових перевантажень. Вони використовуються для розриву ланцюга з мережею, коли струм перевищує допустимі значення. Автоматичні вимикачі діють практично миттєво. І це одна з найважливіших їх функцій. Вони відрізняються розмірами (для одно- або трифазної мережі) і способом захисту (однополюсний, двополюсний, триполюсний або чотириполюсний вимикач).


Існує кілька видів автоматичних вимикачів, у нас є типи «В», «С», «Д». Найбільш поширений тип С для трансформаторів і електродвигунів.


Диференціальний автоматичний вимикач поєднує в собі функції пристрою захисного відключення (УЗО) і автоматичного вимикача. Застосовується для захисту людей від електричного струму при контакті з струмоведучими елементами і в разі витоку електричного струму. Диференціальний автоматичний вимикач виступає повноцінною окремою групою захисту мережі. Машини використовуються в однофазних і трифазних мережах, запобігають виникненню пожежі.


Диференціальне реле (УЗО), говорячи простою мовою, - це пристрій захисного відключення. Він здатний захистити користувача від ураження електричним струмом, так як принцип його роботи полягає в реакції на витік струму при несправності будь-якого електроприладу. В цьому випадку реле захисту автоматично вимкне електроприлад. Крім струмового захисту, цей пристрій захищає від загоряння і пожежі, які можуть виникнути через несправну проводки, електрообладнання або пошкодження ізоляції проводу. Диференціальне реле - практично єдиний пристрій, який швидко захистить вас від ураження електричним струмом. Існує кілька видів УЗО: для багатоквартирних будинків, для окремої квартири, для індивідуальних розеток або світильників.


Реле захисту використовується для захисту електроприладів від стрибків напруги, при цьому пристрій тільки відключає живлення і автоматично включає мережу при відновленні допустимої напруги. Реле напруги може бути однофазним і трифазним в залежності від кількості фаз вашого обладнання. Також реле розрізняються за типом підключення - це можуть бути пристрої на один прилад, на два і п'ять приладів, реле напруги на всю квартиру.


Лічильник електроенергії працює як перетворювач аналогового сигналу в імпульсні частоти, які рахуються за рахунок спожитої електроенергії. Якісний прилад точно і надійно фіксує споживання енергії, а сучасні моделі не бояться перепадів температур і можуть розміщуватися на вулиці. При цьому у нас можна придбати багатотарифні електронні лічильники.


Всі пристрої представлені наступними брендами:


VIKO

Eaton (Мюллер)

IEK

АСКО

PF (промфактор)

АВВ

NIK (счетчики)


Крім цих виробів, ми пропонуємо механічні та електронні таймери від виробника Lemanso.


Купити автоматичні вимикачі


Вся продукція, що реалізується в elektrikua.com.ua, сертифікована і відповідає українським і міжнародним стандартам. Купуючи пристрої для захисту електромережі, ви убезпечите себе і своїх близьких, а також захистите побутову техніку і побутову техніку від поломок. Ми доставимо товар на ваш вибір в будь-яку точку України.