Ціни уточнювати у менеджера.

Подовжувачі та аксесуари

Подовжувачі та аксесуари

У магазині "Елект ЮА" ви знайдете всі необхідні електричні аксесуари: подовжувачі , тройники, колодки, вилки електричні , штепсельні гнізда .   Продукція представлена турецькими брендами купити подовжувач для різних потреб, різних форм і видів, з різною кількістю гнізд. Подовжувач може мати 1, 2, 3 і більше гнізда (часто до 6, але є варіанти і на 12 гнізд), автоматичний вимикач або може бути оснащений ручним світлодіодним вимикачем.

      Трійники (або розгалужувачі ) також належать до допоміжних електричних аксесуарів і служать для збільшення роздаткових можливостей звичайної розетки. По суті, це блок з трьох розеток, укріплених в одному корпусі зі штепсельною виделкою. Трійники зазвичай мають заземляючий контакт. До них пред 'являються великі вимоги щодо частини опору впливу струму, тому вони виготовляються з волого- і ударостійкого пластику. Ви можете купити трійник в нашому інтернет-магазині різних конфігурацій і форм. При цьому ціна буде нижче середньоринкової на 10-15%.

       Вилка електрична переважно призначена для побутових електроприладів. Моделі є різні: вилка із заземленням звичайна, з ручкою-кільцем, у вигляді трійника із заземленням і без, кутові вилки тощо. Вимоги до побутових роз 'ємів і вилок повинні збігатися. Всі запропоновані у нас вилки електричні виконані або з високоякісного пластикату, або з добротної гуми.

        Колодка є складовою частини подовжувача електричного і являє собою блок розеток в корпусі з пластику або ебоніту. Блоки можуть бути різними, з різною кількістю гнізд - від 1 або 2 до 6 або 7. Колодки можуть бути із заземленням і без нього, а також можуть мати вимикач з підсвічуванням, деякі моделі мають захисні шторки. У основному ці пристрої стійкі до механічних і хімічних пошкоджень, впливу пилу і вологи. 

       Ha всю представлену продукцію в elektrikua.com.ua надається гарантія від 1 року. Ви можете замовити товар у будь-якій кількості, оптом або в роздріб, і ми доставимо його у ваше місто.