Ціни уточнювати у менеджера.

Диференційні автомати

Диференційні автомати

Диференційний автомат купити

Для захисту людей від ураження електричним струмом, при експлуатації електропроводки прихованого або зовнішнього виконання та при використанні побутового електрообладнання різного призначення, використовуються пристрій захисного відключення, які, в дуже короткий проміжок часу, вимикають подачу електроенергії при виникненні загрози електричного удару.

Але, при монтажі та експлуатації, виникає проблема захисту від коротких замикань і різкого сплеску споживаного струму в мережі - для цього в ланцюг з узо включаються автоматичні вимикачі (автомати), в результаті електрична схема вводу виходить громіздкою і не ефективною.

р> Оптимальним виходом, в такому випадку, є рішення застосувати диференційний автомат, ціна якого набагато нижче ціни покупки окремо - УЗЗ і автоматичних вимикачів. 

З 'єднання диференційного автомата

  • Диференціальні автомати, зазвичай, встановлюються відразу після лічильника електроенергії.
  • Підключення диференційного автомата набагато спрощує (вказується в паспорті).

Конструктивно, диференційний автомат виконано як пристрій, що поєднує можливості УЗГ (захист людини від ураження електричним струмом при руйнуванні оболонки електричного кабелю або виході з ладу побутових приладів) і здатності пристроїв автоматичного захисту від перевантажень і коротких замикань.

Відмінності диференційного автомата

  • Висока надійність і довговічність роботи таких пристроїв дозволяє бути впевненим у захисті життя і здоров 'я ваших близьких за використання будь- яких побутових електроприладів.
  • Широкий вибір приладів дає можливість підібрати диференційний автомат відповідно до передбачуваного повного навантаження в мережі і типу виконання електропроводки.

в//elektrikua.com.ua/"> інтернет-магазині Елект ЮА - електричні прилади (в тому числі і диференційні автомати) пройшли всі можливі перевірки та отримали відповідні сертифікати. Диференційний автомат ви можете купити у будь-який час, за телефоном, вказаним на нашому сайті, відповідно до необхідних характеристик та параметрів.