Ціни уточнювати у менеджера.

Кріплення для труб

Кріплення для труб

Кріпак для труб купити в Україні

Робити прокладку труб каналізаційної, опалювальної системи, водопостачання без застосування спеціальних кріпильних елементів не рекомендується. Залежно від необхідних параметрів у нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати кріпак для труб металопластикових, поліпропіленових, пластикових.

Кріпак для труб: ціна, види, достоїнства

Процес монтування системи складається з декількох етапів, і від кожного залежить, наскільки довго і якісно вони прослужать. Сьогодні для установки трубопроводів використовують кріпак для труб, купити який можна в декількох варіантах:

  • Рухомий. Кріплення мають ковзання по осі, надійно фіксуються на поверхні і представлені у вигляді хомутів.
  • Нерухомий. Використовується в місцях стику, відгалужень, вигинів. Основним елементом є фітинг.

Пропонуємо купити кріпак для труб у вигляді хомута, завдяки якому забезпечується надійне закріплення, без провисання. При жорсткому затягуванні зміщення системи неможливо. Але іноді наявність мінімального зазору просто необхідна - для розширення труби при температурних перепадах. Крім того, виділяють ще стрічкові хомути, з гумовим вкладишем, посилені металеві. Основна їх гідність - мобільність.

Встановлення кріплення для пластикових труб

Для полімерних матеріалів використовуються пластикові кріпильні елементи, що відрізняються стійкістю до корозійних процесів. Підходять екземпляри для прокладання гарячого/холодного водопостачання, опалення. Кріпак кліпса для труб є різновидом хомута і може застосовуватися для монтажу:

  • комунікаційних систем з пропілену, металу;
  • рукавів;
  • електропроводки до гофрованих конструкцій.
Використовується кріпак для труби до стіни, поверхонь з бетону, цегли, гіпсокартону. Вироби призначені для фіксування труб на будь-яких поверхнях: стінах, підлогах, стелях. Головне - підібрати відповідні розміри, беручи до уваги довжину, міцність і можливе навантаження. А найпоширенішими габаритами є вироби в 16 мм і 20 мм. В асортименті виробників покупець знайде кріплення від 25 мм до 63 мм. Існує подвійна кліпса, застосування якої необхідно при прокладанні паралельних систем.

До особливостей кріпильних елементів варто віднести:

  • багатофункціональність;
  • легкість, швидкість встановлення без застосування нестандартного обладнання;
  • підходить для з 'єднання декількох елементів у цілісну конструкцію.

Завдяки кріпаку для пластикових труб виходить забезпечити надійне, стійке до механічних впливів кріплення. Разом з тим, кліпси відрізняються стійкістю до підвищених температур. Для процесу монтажу важливо підібрати кріпак, що відповідає розмірам труби, а також зафіксувати їх за допомогою дюбелів, саморезів. Інтернет-магазин elektrikua.com.ua пропонує на вибір кріпильні елементи, завдяки яким забезпечується довга і надійна фіксація. Невисоку вартість варто віднести до безсумнівних плюсів виробів. Робіть покупки на сайті.