Ціни уточнювати у менеджера.

Датчики руху

Датчики руху

Lemanso випускає електро- і світлотехнічне обладнання, яке виробляється на з використанням надійних, якісних матеріалів. Серед широкого асортименту є особливі прилади - датчики руху, які призначені для управління освітленням при виявленні живих об 'єктів. Мета - включення світла за потребою або для забезпечення безпеки. Датчики руху в Україні користуються величезним попитом серед споживачів

Різновиди і принцип роботи

За типом отримання сигналу пристрої поділяються на: активні, пасивні, а за принципом виявлення датчик руху на світло може бути:

  • Інфрачервоним - реагує на різницю температур між об 'єктом і навколишнім середовищем. Теплове випромінювання потрапляє на лінзи, встановлені на сенсорі. Чим їх більше, тим чутливіший датчик. Спрацьовує тільки на об 'єкти, що виділяють тепло і безпечний для здоров' я. Саме цей датчик руху купити в Україні бажають для прибудинкової території найчастіше.
  • Ультразвуковим - дослідження на певній території здійснюється за допомогою ультразвуку, який недоступний для сприйняття людським вухом. Сигнал надсилається, а потім повертається, і мікропроцесор обробляє отримані дані про дальність відстані до об 'єкта. Функціонують за будь-яких погодних умов.
  • Радіохвильовим - застосовується в системах зовнішнього типу. Дані від електромагнітних хвиль фіксуються на сенсорі, і якщо є невідповідності, активується запрограмована функція (включення світла або звукового сигналу).
  • Комбінованим, коли в одному пристрої об 'єднані два датчики руху ціна їх трохи вище) - інфрачервоний, радіохвилюваний Така комбінація робить систему помехостійкою, максимально надійною, без помилкових спрацьовувань.

Обладнання просто у використанні і підходить для монтування зі світильниками, прожекторами і лампами. Наприклад, якщо датчик руху купити для ванної кімнати, його можна поєднати і з системою вентиляції.

Датчик руху Lemanso: застосування

Залежно від конструкції, принципу роботи і призначення купити датчик руху lemanso можна в декількох варіантах:

  • Інфрачервоний датчик руху для включення світла LM 608 досить зручний поза приміщеннями, має функцію регулювання освітленості, часу затримки, кут огляду 180 °. Відстань виявлення об 'єкта - 2-12 м.
  • Датчик руху для сигналізації LM611 - пристрій, що функціонує спільно зі звуковою сигналізацією. Активно застосовується в охоронних системах офісів, складських приміщень, виробництв.
р> Датчики руху для освітлення дозволяють істотно знизити витрати на електроенергію, тому його встановлюють скрізь, від коридорів і сходів, до коморів, бойлерних. Це може бути і вулиця, навіс - від місця залежить вибір моделі за способом кріплення, захищеності, потужності. Кут огляду - параметр, який також враховуйте, коли вирішите датчик руху освітлення купити. Вироби випускаються з кутом сприйняття від 120 ° до 360 °. Перші встановлюються на стіну, другі монтуються на стелю або спільно з вуличними лампами. Сьогодні виробник пропонує купити датчик руху для включення, що різняться за характеристиками і ціною.