Ціни уточнювати у менеджера.

Клеми для зʼєднання проводів

Клеми для зʼєднання проводів

Клеми для проводів у магазині Електрик ЮА

 

Клемники (або клеми) для проводів є пристроями, призначеними для з'єднання та закріплення кабелю та проводи в електричних ланцюгах. Вони використовуються для забезпечення надійного та безпечного контакту між проводами. 

Вибір типу клемника залежить від конкретних вимог вашого проекту, переваг та зручності у використанні. Клеми широко поширені завдяки своїй надійності та простоті монтажу.

 

Купити клеми для з'єднання проводів, ціна, види

 

В асортименті інтернет-магазину ви знайдете клеми для проводів, розраховані на 1, 2, 3 та більше входів. На кожному з них зазначені значення напруги та струму, розмір допустимого перерізу провідників. Достатньо переглянути інформаційний матеріал, щоб зрозуміти, що вибрати для свого будинку. Виконати таку роботу зможе монтажник навіть із початковою кваліфікацією.

 

Клема для проводів: види?

 

Електрики зі стажем пам'ятають часи, коли дроти просто скручували та обмотували зверху ізолентою. Сьогодні скручування заборонено, оскільки воно ненадійне і небезпечне. Набагато простіше використовувати клеми для проводів, купити які можна, вибравши необхідний типаж на нашому сайті. Це можуть бути такі варіанти.

 

  • Самозатискні клеми бувають як одноразові, і багаторазові. Їх легко монтувати, з їх допомогою можна з'єднати мідні та алюмінієві провідники. Як правило, їх використовують для невеликих провідників перетином в межах 2,5 мм2 струм на максимумі. до 40А. З недоліків цього виду фахівці наголошують на невисокому рівні надійності оболонок.
  • Пружинні самозатискні – найбільш розповсюджені. Випускаються такі пристрої різних форм і розмірів. Вони вважаються максимально безпечними, за допомогою яких можна з'єднувати дроти різної величини перерізу.
  • Клемні планки ( колодки) призначені для приєднання безлічі проводів. Їх можна використовувати повторно, вони довговічні та коштують недорого. Їх найчастіше використовують у щитках, щоб з'єднати заземлюючі та нульові групи провідників. Для того, щоб їх встановити, необхідний досить великий вільний простір, тому їх не завжди можна застосувати у внутрішньоквартирній проводці.


Як правило, споживачів цікавить додаткова інформація, переваги та недоліки клем для з'єднання проводів, ціна на ці вироби. Радимо звернутися до наших менеджерів, які докладно розкажуть про відмінності та переваги окремих моделей.

 

Асортимент виробників клем для з'єднання проводів

 

У нашому електронному каталозі ви знайдете десятки пропозицій провідних світових виробників
 

  • Клеми WAGO ; це німецькі високоякісні вироби, які випускають продукцію за власними розробками та технологіями. З їхньою допомогою можна з'єднати кілька мідних або алюмінієвих проводів, не використовуючи інструменти. Особливо популярні пружинні клеми для з'єднання дротів цього бренду.
  • Торгівельна марка Lemanso пропонує величезний асортимент виробів для електропроводки. Основні підприємства компанії знаходяться в Китаї, тому моделі відрізняються доступною вартістю та гарною якістю.


Починаючи підготовку до будівництва або ремонту, заздалегідь з'ясуйте, які види клем для дротів вам знадобляться. Все, що вам потрібно, ви легко знайдете в інтернет-магазині elektrikua.com.ua.