Ціни уточнювати у менеджера.

Клеми для з'єднання проводів

Клеми для з'єднання проводів

Купити клеми для з "єднання проводів, ціна, види

Клеммники - найбільш популярний вид з 'єднання дротів, який широко використовують для їх ремонту і прокладки. Користуватися цими невеликими пристроями зручно і безпечно. В асортименті інтернет-магазину ви знайдете клеми для з 'єднання проводів, розраховані на 1, 2, 3 і більше входів. На кожному з них вказані значення напруги і струму, розмір допустимого перерізу провідників. Достатньо переглянути інформаційний матеріал, щоб зрозуміти, що вибрати для свого будинку. Виконати таку роботу зможе монтажник навіть з початковою кваліфікацією.

Якими бувають клеми для з 'єднання проводів?

Електрики зі стажем пам 'ятають часи, коли дроти просто скручували і обмотували зверху ізоляційною стрічкою. Сьогодні скрутка заборонена, оскільки вона ненадійна і небезпечна. Набагато простіше використовувати клеми для з 'єднання проводів, купити які можна, вибравши необхідний типаж на нашому сайті. Це можуть бути такі варіанти.

  • Самозажимі клеми бувають як одноразовими, так і багаторазовими. Їх легко монтувати, з їх допомогою можна з 'єднати мідні та алюмінієві провідники. Як правило, їх використовують для невеликих провідників перерізом в межах 2,5 мм2 струм на максимумі - до 40А. З недоліків цього виду фахівці відзначають невисокий рівень надійності оболонок.
  • Пружинні самозажимі - найпоширеніші. Випускаються такі пристосування різних форм і розмірів. Вони вважаються максимально безпечними, з їх допомогою можна з 'єднувати дроти різної величини перерізу.
  • Клемні планки призначені для приєднання безлічі проводів. Їх можна використовувати повторно, вони довговічні і варті недорого. Їх найчастіше використовують у щитках, щоб з 'єднати заземні і нульові групи провідників. Для того щоб їх встановити, потрібен досить великий вільний простір, тому їх не завжди можна застосувати у внутрішньоквартирній проводці.
Зазвичай, споживачів цікавить додаткова інформація, переваги і недоліки клем для з 'єднання проводів, ціна на ці вироби. Радимо звернутися до наших менеджерів, які докладно розкажуть про відмінності і достоїнства окремих моделей.

Види клем для з 'єднання проводів

У нашому електронному каталозі ви знайдете десятки речень провідних світових виробників.

З їх допомогою можна з 'єднати кілька мідних або алюмінієвих проводів, не використовуючи інструменти. Особливо популярні пружинні клеми для з 'єднання проводів цього бренду.

Торгова марка Lemanso пропонує величезний асортимент виробів для електропроводки. Основні підприємства компанії знаходяться в Китаї, тому моделі відрізняються доступною вартістю і хорошою якістю.

Починаючи підготовку до будівництва або ремонту, заздалегідь з 'ясуйте, які види клем для з' єднання проводів вам знадобляться. Все, що вам потрібно легко знайти в інтернеті elektrikua.com.ua.