Ціни уточнювати у менеджера.

Подовжувачі електричні

Подовжувачі електричні

Подовжувач електричний купити в Україні

Електричний подовжувач являє собою простий електротехнічний пристрій, за допомогою якого споживач може підключити будь-які електроприлади в місцях, віддалених від стаціонарних розеток. Найчастіше підключення приладів через подовжувач електричний проводиться на час проведення певних робіт, тобто носить тимчасовий характер.

Навіщо потрібен електричний подовжувач у будинку?

Купити подовжувач електричний необхідно кожному господарю квартири або відповідальному за МТБ підприємства.

р> Цей пристрій може знадобитися в будь-яку хвилину при проведенні позапланових ремонтних робіт або раптових робіт неможливо передбачити всі випадки, коли необхідно терміново подати напругу в точку, де немає розетки. Часто купити подовжувач доводиться і з тієї причини, що багато сучасних електроприладів мають дуже короткий і абсолютно не ергономічний шнур.

У будинках або офісах з ексклюзивним дизайном, як правило Якщо власники приміщень вважають, що встановлювати додаткові розетки не раціонально, найпростіше придбати подовжувач, який тривалий час вирішуватиме всі проблеми, пов 'язані з підключенням додаткових споживачів енергії та розгалуження електромережі.

Характеристики електричних подовжувачів

<р&На відміну від останніх вони відрізняються простою конструкцією, зручністю у використанні і низькою ціною. На нашому сайті ми пропонуємо купити подовжувач. Україна повністю обслуговується транспортними компаніями, тому ви можете оформити доставку в будь-який регіон.

Залежно від призначення подовжувачі розрізняються за деякими критеріями:

  • Домашні моделі - з довжиною шнура від 1.8 до 3 метрів. Чудово підходять для використання в невеликих кімнатах.
  • Зовнішні моделі - з довжиною шнура від 5 метрів і більше. Використовуються для підключення електричних приладів за межами приміщень. Такі моделі відрізняються підвищеною міцністю і високим рівнем захисту.

Удлинітель електричний за складською ціною

р> Удлинітелі на 5 або 6 розеток можна використовувати як розгалужувачі для проведення заходів будь-якого формату. Якщо ви вибрали подовжувач, ціна на який не вказано, обов 'язково зв' яжіться з нами і отримаєте вичерпну інформацію.