Ціни уточнювати у менеджера.

Розумний будинок, домофони і відеоспостереження

0
Комплект відеодомофон і виклична панель  ATIS AD-430W Kit box. Складається з кольорового відеодомофону білого кольору з екраном  4,3 дюйма   і сенсорними кнопками керування та кольоровою викличною панеллю чорного кольору з накладн..
2 257.00 грн.
Нет в наличии
0
Комплект відеодомофон і виклична панель  ATIS AD-760W Kit box. Складається з кольорового відеодомофону білого кольору з екраном  7 дюймів   і механічними кнопками керування та кольоровою викличною панеллю бронзового кольору з розд..
2 745.00 грн.
Нет в наличии

Розумний дім - це комплекс рішень для автоматизації повсякденних дій, який позбавить вас від рутини. Це насамперед  системи, що контролюють все, що відбувається в квартирі.

По суті, це історія про поліпшення якості життя. Комфорт складається з дрібниць, а розумний будинок візьме всі дрібниці на себе. Якщо ви прокинулися вночі і пішли на кухню за склянкою води, не доведеться пробиратися по темному коридору в пошуках вимикача: світло загориться автоматично. Чи ви коли-небудь хвилювалися, що не вимкнули праску чи телевізор? Геть тривожні думки: досить послати зі смартфона команду розумній розетці, а вона відключить прилад, який від неї живиться. Почнемо зі спокою. Якщо переживання про все на світі для вас звичайна справа, розумний будинок допоможе позбутися хоча б тих тривог, що пов 'язані з вашою квартирою. Не вимкнули праску? Не біда, відправте команду розумній розетці, та жваво його знеструмить. Боїтеся, що запущена перед відходом з дому пральна машинка вийшла з ладу і влаштувала сусідам знизу аквапарк? Нічого страшного. Якщо вона дійсно підтікає, вам про це моментально повідомить датчик протікання.

Що в підсумку: ви менше тривожитеся через неіснуючі проблеми і звільняєте мозок від зайвих роздумів. Перевірити, як справи вдома, можна в будь-який момент за допомогою смартфона.

Тепер про економію. Багатьом ця перевага розумного будинку напевно здасться сумнівною. Мовляв, яка ще економія, коли треба купити кілька датчиків, розеток і відеокамеру? Повірте, відчутна. Взяти ту ж розумну розетку - вона вміє відстежувати, скільки енергії споживає підключений до неї пристрій. У підсумку ви можете вирахувати найбільш ненажерливі прилади і пристойно заощадити на оплаті рахунків. А скільки грошей ви заощадите, якщо датчик протікання вчасно повідомить про потоп, що починається, і уявити складно.

Загалом, розумний будинок - затія, яка повністю себе виправдовує. Життя без зайвих тривог коштує куди дорожче, ніж кілька датчиків і розеток.

Мабуть,  перше, що потрібно купити, якщо ви налаштовані серйозно, - це центр керування, який дозволить взаємодіяти з усіма розумними пристроями, які ви придбаєте: до нього можна з "єднати до 300 приладів . За його допомогою ви зможете створювати для техніки скрипти роботи. Наприклад, йдіть з дому - запускаєте відповідний режим. У кімнатах гасне світло, закриваються жалюзі або штори, вимикаються прилади, що працюють від розумних розеток. Не потрібно більше бігати по квартирі, перевіряючи, чи все ви вимкнули.

Центр керування працює у зв 'язці з безкоштовним мобільним додатком, так що їм легко керувати зі смартфона. Подавати команди можна навіть голосом.

Датчики температури і вологості захистять ваш будинок від проникнення сторонніх, потопу, пожежі та витоку газу. 

Якщо підключити його до центру керування, датчик стежитиме, чи не дуже спекотно або холодно в квартирі. Наприклад, варто температурі опуститися нижче заданої межі, датчик повідомить про це центр управління, а той відправить сигнал обігрівачу.

Датчик відкриття буде корисний батькам не в міру цікавих дітей. Якщо у вас вдома є шафи або ящики, куди дитині заглядати категорично не варто, встановіть на них такий датчик. Як тільки чадо забереться туди, куди не слід, ви про це дізнаєтеся. А якщо прикріпити датчик на двері, можна стежити, чи вчасно дитина прийшла зі школи.

Чим займається дитина, поки вас немає вдома, що прямо зараз робить ваш вихованець, чи все гаразд у ваших літніх батьків - розумна відеокамера дасть відповідь на кожне з цих питань. 

Вулична відеокамера стане в нагоді автовласникам. По-перше, так ви точно будете знати, що з вашою машиною все в порядку. По-друге, з її допомогою легко з 'ясувати, чи є місце на парковці біля будинку: зробити це можна прямо в дорозі. Якщо ж на цій парковці хтось пошкодив ваш автомобіль, винного ви встановите буквально за кілька хвилин.

Справжня знахідка для всіх, хто не пам 'ятає, чи вимкнула праска або телевізор - розумна розетка.  Надсилаєте розетці команду - вона тут же знеструмлює пристрій, що працює від неї. Розетки з диммером дозволяють регулювати яскравість торшера або настінного бра, не встаючи з дивана. Можна встановити таку розетку в дитячій кімнаті. Якщо малюк звик засипати при світлі, підключений до неї нічник буде згасати поступово.

Якщо рахунок за електроенергію щоразу викликає у вас щире здивування, купіть розетку, що вимірює енергоспоживання. Вона розповість, який саме прилад вирішив ні в чому собі не відмовляти.


Отже, сиситеми розумного будинку дозволять вам зберегти свої гроші, час, а головне - нерви!