Ціни уточнювати у менеджера.

Лічильники електроенергії

Лічильники електроенергії

Для вимірювання витраченої електроенергії використовується спеціальний прилад - лічильник електроенергії. Облік витраченої енергії змінного, постійного струму здійснюється за допомогою індукційних, електродинамічних моделей. Інтернет-магазин Elektrikua пропонує на вибір пристрої з відмінними технічними характеристиками, експлуатаційними і залежно від передбачуваного навантаження.

Лічильник електроенергії: ціна, принцип дії

Лічильник - пристрій, конструкція якого складається з вимірювача потужності - ватметра і лічильного механізму. Виділяють кілька типів приладів, але основних - два:

  • Індукційний, з диском, що обертається. Принцип дії досить простий - зі збільшенням навантаження зростає швидкість обертання, відповідно, і витрата енергії.
  • Електронний. Схема роботи полягає в перетворенні аналогового сигналу на цифровий код. Далі отримані дані направляються мікроконтролеру на розшифровку. У результаті на моніторі відображається енергія, яка використовується в даний момент і загальний результат.

Найчастіше споживачі бажають купити лічильник електроенергії другого типу. Незважаючи на високу вартість, плюсів у вимірювача більше:

  • режим багатотарифності;
  • найвища точність показників;
  • малогабаритність;
  • дані можна отримати дистанційно;
  • показує потужність і об 'єм енергії.
р> Існують прилади без заземлення і з заземленням, одно-, двох-, три- і багатотарифні. Лічильники електроенергії (Україна) коштують значно дешевше від іноземних аналогів.

Електронний лічильник електроенергії: застосування

Всі моделі лічильників поділяються на:

  • Лічильник електроенергії однофазний. З 'єднується до двопровідної мережі напругою 220 В.
  • Лічильник електроенергії трифазний. Призначається для контролю енергії в трипровідних мережах напруги 380 В, частотою 50 Гц.

Відмінність однофазного приладу від лічильника електроенергії трифазного ‑ ціна, а також сфера застосування. Пристрої з однією фазою монтують у житлових будинках, дачах, квартирах, офісних та адміністративних установах, торгових лотках. Про те, що прилади передають однофазний струм, повідає спеціальне маркування - СО. А купити трифазний лічильник електроенергії рекомендується для промислової сфери, установки на великих виробничих підприємствах, будівлях, що споживають дуже велику кількість енергії. Позначається маркуванням СТ.

Принцип роботи, тип вимірювальної системи - основні параметри вибору лічильника електроенергії однофазного. Ціна визначається і максимальним струмом. Наприклад, якщо ввідний автомат стоїть на 32 А, то лічильник слід брати мінімум на 40 А. На вартість впливає і клас точності - чим він вищий, тим більшою буде ціна. Інтернет-магазин elektrikua.com.ua пропонує купити однофазний лічильник електроенергії, трифазний з безліччю додаткових характеристик. Тим більше у приладу опцій, тим він дорожчий. Кількість функціональних можливостей - привілеї замовника. Зверніться до менеджерів за консультацією, написавши їм онлайн, залишивши свій телефон для передзвону або самостійно зателефонувавши за номерами: +380 44 390 12 90, +380 67 650 26 25.